enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,4126
EURO
15,2273
ALTIN
793,52
BIST
2.024,58
Güncel Konular
  Dünyada Tether işlemlerinde lider Türk lirası Türk lirası, dolar ve euroyu geride bırakarak Tether çaprazında en fazla işlem gören resmi para birimi oldu. Dow Jones’un CryptoCompare verilerine dayandırdığı haberine göre, Türk lirası dolar ve euroyu geçerek Tether çaprazında en fazla işlem gören resmi para birimi oldu.Dow Jones’a konuşan Bitlo...
13.01.2022
Binance Salı günü yaptığı açıklamada, firmanın Rusya direktörlüğüne Vladimir Smerkis’i, Kamu İlişkileri’nin başına ise Olga Goncharova’yı getirdiğini duyurdu. Dünyanın en büyük kripto para Borsalarından Binance, Salı günü Rusya ve Ukrayna’da 3 önemli pozisyonla ilgili görevlendirdiği isimleri duyurdu.Şirket, Rusya’da Kamu İlişkileri Birimi’nin başına Olga Goncharova’yı, Rusya Direktörlüğü’ne Vladimir Smerkis’i getirdiğini açıkladı. Binance...
13.01.2022
Bitcoin, piyasalarda düşüş trendinin başlayacağının işareti olarak görülen ‘ölüm kavşağı’na doğru ilerliyor. Bitcoin en son ölüm kavşağına geldiğinde yüzde 20’den fazla değer kaybederek 30 bin doların altına gerilemişti. Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalaması 200 günlük hareketli ortalamasını aşağı yönlü kesmeye doğru ilerliyor. Bu da piyasalarda düşüş trendinin başlayacağının işareti olarak...
13.01.2022
Anyswap, Keep3rV1, WEMIX, Bitcoin’in çift haneli rallilerle 44 bin dolara hareketini takip ediyor. ANY, KP3R ve WEMIX, BTC fiyatının 44.000 dolara yükselerek yatay aralığın dışına çıkmasından sonra 12 Ocak’ın altcoin çıkışına öncülük ediyor. Altcoin çıkışı BTC’nin hareketiyle oldu Kripto para topluluğu, Bitcoin’in (BTC) 44.000 dolara yükselmesinin ardından ilk 200’deki tokenlerin...
13.01.2022

Düşük Altcoin Satın Al

Düşük Altcoin Satın Al
Kripto Para Kazandıran Robot
15.12.2021
0
A+
A-

Düşük Altcoin Satın Al

Son zamanlarda Bitcoin’in yaşadığı düşüş ile kripto varlıkların tamamında düşüşler gözlendi. Aralık ayının şu ana kadar en düşük seviyelerine gelen kripto varlıkları yukarıdan satın alarak yakalanan kişiler maliyetlerini düşürmek ya da yeni alım yapmak isteyenler ise düşük altcoin satın al araştırması yapmaktadır. Peki, alt coin dünyasında düşüşler devam edecek mi? Ayı sezonu mu olacak yoksa boğa sezonu mu olacak sorusunu sorarken alt coin alınmalı mı soruları sıklıkla sorulmaktadır.  Kripto varlıklara dair en güncel bilgilerle hazırladığımız yazımızla kripto varlık dünyasını detaylı olarak inceleyelim.

Kripto Varlıklar Ne Zaman Alınır?

Kripto varlık dünyasında öngörülmeyen bir düşüş geçtiğimiz günlerde yaşanmaya başlandı ve Bitcoin de görülen hızlı düşüş alt coinlere de yansıdı. Kripto varlıklar konusunda şu anda yüksekte alım yapıp zararda olan kişiler ya da yeni alım yapmak isteyenler düşüş trendi daha ne kadar devam eder? Ya da en doğru alım sinyali neresidir? Düşüşte olup yükselecek coinler hangileridir gibi araştırmalar yapmaya şimdiden başlayan kriptocular için coin dünyasını incelemeye çalıştık.

Düşüşte Coin Almak Nedir?

Düşük altcoin satın al araştırması yapan kişiler hangi coin bu düşüşten yukarıya doğru hızlı bir şekilde yükseleceğini araştırmaktadır. Kripto varlıklar alım sinyallerini veri uzmanlarının incelediği grafiklere göre değerlendiren kişiler için hangi kripto varlıkların yükselim sinyallerini incelemekteyiz.

Kripto dünyasında balinaların hangi coinlere yöneldiğini araştırmaya çalışan yatırımcılar yaşanan bu düşüşten yararlanmaya çalışmaktadır. Son 24 saat içerisinde balinaların bazı altcoin projelerinden hatrı sayılır bir oran istifledikleri söylenmektedir. Balinalar tarafından en çok alınan coinler arasında arkasında Elon Musk gibi isimlerin olduğu Dogecoin gelmektedir. Elon Musk tarafından desteklenen bu coin için geleceğin Ethereum’u olacak yorumları gelmektedir. Bu coin ardından SHIBA INU(SHIB) neredeyse toplamda 1 milyar dolarlık token ile balinaların cüzdanlarında yer aldı. Düşük altcoin satın al seven balinacılar beklenmedik ralliler ile kripto varlıklar arasında yerini aldı. SHIBA INU eğer bu isteklere devam ederse yeşil mumları yakmaya devam edecek gibi durmaktadır. Eğer mumlar yanmaya devam ederse SHIBA destek olarak 0,00003798 seviyelerini geri alacağa benzemektedir.

Bir diğer coin ise Tehter (USDT) yarım milyar doları aşan bir faaliyet göstermektedir. Herkes tarafından bilinen bir kripto varlık uygulaması üzerinden 116,68 milyon dolarlık Tether (USDT) bilinmeyen bir cüzdana taşındı.

Bir diğer coin ise yine Elon Musk tarafından desteklenen ve SHIBA INU cinsi bir köpekten ilham alınarak üretilen FLOKİ INU’ dur. Hem Hindistan hem de Fenerbahçe ile anlaşan FLOKİ de büyük bir çıkış yaşattı.

En Düşük ve En Karlı Beklenen Düşük Coinler Hangileridir?

Kripto varlık dünyasında şu an en gözde olan kripto varlıklar Meta verse ve GameFi adı verilen projelerde yer alan coinlerdir. Bu projelere olan ilgi oldukça fazladır. Facebook şirketinin adını Meta alarak değişmesi ile gözler bu şirketin anlaştığı coinlere çevrilmişi. Ancak Bitcoin de yaşanan düşük bu coinleri de etkiledi. Ancak 15 aralığa kadar açıklanacak yeni projeler ile Meta verse coinleri yeniden hareketlenme gösterdi. Sand, Mana, Fil, Starlink, Atlas gibi coinlerde yakın zamanda yükselen trendler arasında yer alacağa benzemektedir. Özellikle Sand ve Mana gibi coinlerin isimlerinin yeni projelerde adının geçmesi bile yeşil mumların yanacağına işaret etmektedir. Meta verse demek kısaca tüm dijital dünyaların birleşmesi ve kurgusal bir evrenin yaratılması demektedir. Şu anda ilklerin denendiği bu evrende dünyaca ünlü Facebook şirketinin sahibi de dâhil oldu. Bitcoin de beklenilen hareketlilik gerçekleşirse Meta verse projelerinde yer alan coinlerin de tek tek yeşil mumlar dikeceğini veri uzmanları söylemektedir.

File coin gibi uzun zamandır düşüş yaşanan coinlerde de yatırımcısı artık yeşil mum için sabırsızlanmaktadır. Coin sahipleri tarafından Aralığın 15’nde bir canlı yayınla yeni özelliklerin açıklanacağı beklenilmektedir. Veri grafiği Bitcoin gibi sert düşen bazı coinler bulunmaktadır.  AVAX, SOLANA, DOT, ENJIN gibi yatırımcının yüksek trenden yakalandığı ve hızlı düşüşle etkilendiği coinlerde ise önümüzdeki günlerde ciddi toparlanmalar beklenilmektedir. Bunların haricinde yatırımcıların yeni gözdesi kripto varlık dilindeki gem coinler arasında lanse edilen CEEK, Raca, Hamster, Baby Doge ise önümüzdeki günlerde 0 silecek mi sorusu şimdiden merak konusu olmaktadır.

Bitcoin Düşüş Ne Kadar Devam Eder?

Düşük altcoin satın al diye arama yapan ve destek bandının daha ne kadar düşeceğini araştıran yatırımcılar Bitcoin kritik seviyesinde daha ne kadar dip oluşturacağı merakla beklenmektedir. Şu anda 48.000 Dolar seviyelerine düşen Bitcoin’in ABD enflasyon haberlerinin açıklanmasının ardından yeniden yeşil mumlar yakacağı Bitcoin’in düşüşlerinin de son bulacağı yönündedir. Birçok kripto varlık uzmanına göre bu bir ayı sezonu olmayacak. Özellikle 2022 yılı bir boğa sezonu gibi değerlendirilmektedir.

Bitcoin dünyasında gözler yeni haftaya çevrilmişken altcoinlerin durumu ve toparlanma süreci de izlenmektedir. Balinacıların hangi coinler üzerinde alım yaptıklarını birebir takip eden yatırımcılar panik satışlar yapmadan beklemede kalmaktadır.

Kripto varlıklar dünyasında alım ve satım işlemleri yapmadan mutlaka iyice araştırmanız gerektiğini unutmayın. Tüm yorum ve değerlendirmeleri okuduktan sonra kendi kararlarınız ile alım ve satım yapmanız sizler için daha önemlidir. Kripto varlık dünyasına yönelik son dakika gelişmeleri en doğru şekilde bulacağınız sitemizi takipte kalınız. Yukarıda belirtilen coinler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarını kendi öz iradeniz ile almanız daha doğrudur.

Kripto Para Kazandıran Robot