DOLAR
19,0399
EURO
20,5704
ALTIN
1.189,43
BIST
4.968,01
,

Geleceği En Parlak Coin

Geleceği En Parlak Coin
14.07.2022 14:26
0
A+
A-

Geleceği En Parlak Coin

Geleceği En Parlak Coin. Gün geçtikçe güçlenen, gelişen ve hacimleri artan kripto varlıklar para piyasalarındaki insanların sayılarını da arttırdı. Aralık ayındaki belirsizliklerin azalması ile düşen trendleri yavaş yavaş sonlandır. Bitcoin kripto varlıktaki yükselişin ardından altcoinlerde de yükselişler görülmeye başladı.

Eskiden dövizlere yapılan yatırımların artık kripto varlıklara yöneldiğini görmekteyiz. Ancak merkeziyetsiz olmalarından dolayı olası haberlerden etkilenen kişiler ellerindeki yani sepetlerindeki coinleri kısa sürede hemen satmaya çalışmaktadır. Eğer geleceği en parlak coin hangileri araştırırsanız bu coinleri sepetlerinizde bulundurmanız halinde bu şüpheleri duymanıza da gerek kalmaz. Kripto varlıkların projeleri, listelendikleri kripto borsalar, destekleyicilerini araştırırsanız korku ve endişe duymadan uzun süreli yatırımlar yapabilirsiniz.

Geleceği En Parlak Kripto Varlıklar Hangileridir?

Kripto varlık alım ve satım yapan yatırımcıların FUD (FEAR, UNCERTAINTY, DOUBT) ellerindeki yani yatırım yaptıkları paraları kaybetme korkusu insanların hangi coinlere yöneleceği hakkında endişeleri tetiklemektedir. Geleceği olan coinlerden bir ya da birkaçına sahipseniz bu korkuları yaşamanıza gerek kalmaz. Geleceği en parlak coin listesinde yer alan kripto varlıkları şu şekilde listeleyebiliriz;

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ripple
 • Ethereum
 • Filecoin
 • NEO
 • IOTA
 • Dogecoin
 • DASH
 • MONERO
 • SHIBA INU
 • MANA
 • THE SAND
 • STAR ATLAS
 • RACA
 • ZIG
 • FLOKI
 • HAMSTER
 • CEEK
 • SOLANO
 • ENJIN

Aslında kripto borsalarda listelenen pek çok coin yapmış olduğu projeler ve geliştirmiş olduğu teknolojik özellikler ile gelecek vaat ettiklerini göstermektedir. Ancak bazı coinler henüz bol sıfırlı iken uygun fiyatlara almak ve yatırım yapmak yatırımcısına çok hızlı kazançlar sağlamaktadır. Bu coinler arasında bol sıfırlı olan ve geleceği en parlak coin hangisi derseniz SHIBA INU, RACA, CEEK, ZIG söylenebilir. Eğer coin dünyasında yukarıda adı geçen herhangi bir coine sahipseniz endişe duymadan yatırımlarınızı takip edebilirsiniz. Bu coinlerden bazıları kendilerini ispatlamış ve hali hazırda yatırımcısına katkıda sunarken kimisi de kripto varlıklar trend listelerinde sıfırlarını silerek ilerlemektedir.

Bu coinlerden bir tanesini örnek olarak incelememiz gerekirse; SHIBA INU, 2020- 2021 yılı içerisinde sıfırlarını silerek yoluna devam eden SHIBA bir meme coindir. Geleceğin Dogecoin ‘i olarak tabir edilen bu coin oldukça hızlı yükselişler göstererek yatırımcısının yüzünü güldürmüştür. 2022 yılının coin dünyası için hareketli geçeceği söylenmektedir. Bu coinler arasında hangilerinin revaçta olacağını analizlerine bakarak değerlendirir ve hali hazırda coinler düşken alırsanız ileride iyi bir yatırım kazancı elde edebilirsiniz.

Herkesin Bildiği ve Gücünü İspatlamış Gelecek Vaat Eden Coinler

Geleceği en parlak coin listemizde kendilerini ispatlayan coinlere yönelmemiz gerekirse ilk başta coinlerin atası ilk kripto varlık Bitcoin konuşmamız gerekir. 2008 yılından 2021 yılına kadar göstermiş olduğu performansı inceleyebiliriz. Bitcoin ilk çıktığı zaman herkesin saçma bulduğu asla güven vermeyen bir varlık olduğu söylenmekteydi. Hatta Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarında bu coinlerden bahsetmek bile yasaklanmıştı ancak Bitcoin çok kısa sürede kendisini toparladı ve dolar karşısında ezeli bir galibiyet sergiledi.

O gün Bitcoin’e güvenerek yatırım yapan kişiler şu anda çok iyi kazançlar sağlamıştır. Bitcoin şu anda göstermiş olduğu performans ile hala yatırımcısını güldüren bir coindir ancak risk almadan daha sessizce yürümek ve kripto varlığınızı yükseltmek istiyorsanız Litecoin alarak yatırımlarınızı bekleyebiliriz. Litecoin, Bitcoin’e oranla daha ucuzdur ve Pazar potansiyelini hala yansıtamamaktadır. Uzun vadede tıpkı Bitcoin gibi yatırımcısını güldürecek bu coin geleceği en parlak coin listesinde adı her zaman geçmektedir.

Yukarıda adı sayılan coinleri yükselişte beklerken herkesin gözden kaçırdığı ancak hızlı yükselişleri ile piyasayı kasıp kavuran Ripple coininden söz edebiliriz. Ripple piyasayı domine eden coinler arasında sayılır. Bu coin alım ve satımlarda bile yatırımcısına kazandırırken uzun vadede de kazandıracağa benzemektedir.

Diğer Gelecek Vaat Eden Coinler

Multi milyoner Elon Musk ve ailesinin arkasında olduğu meme coinlerde geleceği en parlak coinler arasındadır. Örneğin; SHIBA INU, Doge coin, Hamster, Floki, Kushi coin vs. Sayılabilir. Elon Musk kripto varlıklar dünyasını manipüle etmekle suçlansa da geçtiğimiz günlerde TESLA bazı işlemlerinde Doge coin kullanabileceğini duyurması kısa sürede bu coini hızlıca hareketlendirdi. Diğer coinlerde ünlü kripto varlıklar borsalarında listelendikçe geleceğinin parlak olacağı söylenmektedir.

Meta Verse Projeleri ile Geleceği En Parlak Coinler

Facebook adını Meta olarak değiştirmesi meta verse projelerinde yer alan coinleri hızlı bir şekilde yükselişe geçirdi. Meta projelerde birden fazla özellikleri bulunan coinler bulunmaktadır. Bunlar sağlam projeler ile her geçen gün yükseliş gösteren coinlerdir. Gem coin olarak da isimleri alınan bu coinlerden en önemlileri; The SAND, MANA, STARLINK, ATLAS, FILECOIN, ENJIN’dir. Bu coinler göstermiş olduğu performans ile özellikle 2022 yılının coinleri arasında göstermektedir. Meta verse coinleri sadece bu coinler ile sınırlı değildir. Bu projelerde şu anda daha uygun maliyetlere bu coinleri sepetlerinizde bulundurulabilirsiniz.

Çin Menşeli Kripto Para Birimi NEO

Çin her ne kadar kripto varlıkları yasakladığını duyursa da Ethereum gibi bir coine eşit sayılan NEO, Çin’in en önemli kripto varlıkları arasındadır. İlerleyen zamanlarda daha da yükseliş gösterecek bu coin şu anda düşük maliyetler ile alınabilir. Risk almadan coin sahibi olmak isteyenlerin mutlaka sepetlerinde olması gereken bir coindir.

Rusya Destekli Geleceği En Parlak Coin

Geleceği en parlak coin listeleri arasında Bitcoin kadar neredeyse güçlü olan Ethereum’dan bahsetmeden olmaz. Geçtiğimiz yıllarda Rusya’nın desteğini alan bu coin göstermiş olduğu performans ile yatırımcısına oldukça fazla kazandırdı. Tıpkı Bitcoin gibi bir yükseliş göstereceğe benzeyen bu coin risk almadan yatırım yapmak isteyenlerin en uğrak coinidir.

Yukarıda yazan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi iradenizle almanız en doğrusudur. coin dünyasındaki gelişmeleri yakınan takip etmek için sitemizin blok yazılarını okumaya devam ediniz.