enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,4704
EURO
15,3186
ALTIN
769,97
BIST
1.880
Güncel Konular
Senet Karşılığı Kredi Kredi işlemlerini kolaylaştırmak ve çek/senet karşılığı kredi almak isteyenler için bankalar tarafından hızlı ve güvenilir hizmet sunuluyor. Kredi ihtiyacını karşılamak ve nakit para bulmak isteyenler öncelikle nasıl kredi çekecekleri konusunda araştırma yapmaktadır. Herhangi bir şekilde bankalardan kredi alamayan ve acil nakit ihtiyacını karşılayamayan tüketiciler, senet karşılığında kredi...
20.11.2021
Zoom’a nasıl yatırım yapılır? Zoom hisse; Son bir buçuk yılda ne yaptın? Pandemi nedeniyle hepimiz evde daha fazla zaman geçirdik ve hem sevdiklerimizle hem de iş arkadaşlarımızla iletişim kurmanın yeni yollarını bulmak zorunda kaldık. Ve birçoğumuz için Zoom ile tanıştık. Bu video konferans yazılımı pek çok kişinin hayatına girmiş ve günlük hayatımızda o...
12.11.2021
Evrensel rekabetin tarafları Evrensel rekabet ortamında söz konusu taraf sayısı, tüketici ve rekabet içerisindeki firmalar olmak üzere iki diyebiliriz. Taraflar arasındaki ikili ilişkiler; sadece karşılıklı çıkarlar olmaktan ziyade, bir iş planlaması olarak yerini almaktadır. Neden bir iş planlaması olarak değerlendirildiğine değinecek olursak şu şekilde açıklayabiliriz; Arz–talep dengesi gereğince mevcut talebi...
09.11.2021
Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yapmanız için 12 neden Türkiye’de Bitcoin ve kripto para birimleri giderek daha popüler hale gelse de birçok insan bunlara yatırım yapmak için bir nedenleri olup olmadığından emin değil. Bu yazıda, Bitcoin ve / veya diğer kripto para birimlerine yatırım yapmayı neden geciktirmemeniz gerektiğine dair...
09.11.2021

Pinterest Nasıl Kullanılır – Pinterest İle Para Kazanmak 

Pinterest Nasıl Kullanılır – Pinterest İle Para Kazanmak 
12.10.2021
0
A+
A-

Pinterest Nasıl Kullanılır – Pinterest İle Para Kazanmak 

Pinterest Nasıl Kullanılır Pinterest ile Para Kazanmak Pinterest, web sitenize trafik çekmek için harika bir yerdir, ancak Pinterest’ten para kazanmak için bir web sitenizin olması gerekmez.

Pinterest görsel paylaşım sitesidir. Ülkemizde hala pek çok kişi tarafından bilinmiyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde %52 kullanım oranına sahiptir. Aylık ziyaretçi sayısı 200 milyonu aşıyor. Normal bir web sitesinde kullanıcılar 2-3 dakika geçirirken, Pinterest’te 14 dakika mükemmel bir zamandır. Facebook’ta bir gönderi paylaştığınızda, etkileşim süresi maksimum 5 gündür. Pinterest’te zaman sınırı yoktur. 6 ay sonra bile fotoğraflarınız çok sayıda ziyaretçiye ulaşabilir.

Pinterest-Affiliate Affiliate Marketing

Bir web siteniz yoksa, bağlı kuruluş pazarlama yöntemini seçebilirsiniz. Para kazanmanın en kolay yoludur. Çoğu e-ticaret sitesi, bağlantılarınızı paylaşmanız karşılığında size satışlardan komisyon öder. Beğendiğiniz ve insanların satın alabileceğini düşündüğünüz bir ürününüz varsa Pinterest’te kolayca paylaşabilirsiniz. Bu tür ortaklık sitelerine Affiliate Siteleri başlıklı makale aracılığıyla erişebilirsiniz. İngilizce bilginiz varsa bu yazıları İngilizce yapmanızı tavsiye ederiz. Yabancılara satmak Türklere satmaktan daha kolaydır. Tabii ki yabancı kullanıcı sayısı Türk kullanıcı sayısından fazla.

Pinterest Google Adsense İle Para Kazanın

Sadece blog sitesi sahiplerinin para kazanabileceği bir yöntemdir. Blog sitesi sahipleri Google’ın reklam ağına katılarak sitelerindeki reklamlardan para kazanabilirler. Bu sayfadaki reklamları beğendim. Bu reklamlar ile site sahipleri tıklama başına 0,10 kuruş ile 1 TL arasında kazanç elde etmektedir. Tabi bu Türk siteleri için geçerli. Yabancı bir blog siteniz varsa bu rakamlar 1 TL ile 30 TL arasında değişecektir.

Bir sitenin Google’da ilk sayfada çıkması çok zordur. Bu nedenle Pinterest sitesini kullanan bloggerların daha fazla ziyaretçisi olabilir, aslında çoğu sitede Pinterest ziyaretçi sayısı %90’a yakındır. Pinterest’te site trafiği almak Google’dan daha kolaydır.

Pinterest İle E-Ticaret

Gittigidiyor, N11, VirtualPazar veya Etsy, Amazon, Ebay üzerinden satış yapıyorsanız ürünlerinize müşteri bulabilirsiniz. Özellikle Etsy sitesinde satış yapanlar Pinterest’in nasıl kullanılacağını araştırıyor. Çünkü Etsy’de sadece el yapımı ürünler sunuluyor. Pinterest, kendin yap resimleri içeren bir sitedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.